Dodany: 2011-06-27 10:51:51

Jak wybrać dobrą szczoteczkęRóżnorodność produktów na rynku jest tak ogromna, że często gubimy się między sklepowymi półkami nie wiedząc na co się zdecydować. Tak jest przy niemal każdym produkcie – również szczoteczkami do zębów.

 

Jak twierdzi dentysta olsztyn, należy sugerować się właściwościami szczoteczek, nie zaś ich marką. Dentysta Olsztyn poleca takie szczoteczki, które doskonale myją zębów, ale jednocześnie nie są zbyt twarde. Dodatkowo liczą się dziś takie szczoteczki, które wyposażone s a w odpowiednie gumki do mycia języka i policzków. Szczoteczka do zębów nie jest bowiem dziś tylko do zębów. Najnowsze badania potwierdzają, że najwięcej bakterii gromadzi się na języku i policzkach – w najbardziej trudnodostępnych miejscach, do których często trudno jest dotrzeć szczoteczce.

 

Warto więc zainwestować również w płukankę do zębów, która zabija bakterie, których nie udało nam się zabić zwykłym szczotkowaniem. Dentysta Olsztyn poleca również, że już od małego kupować szczoteczki dla swoich pociech. Im szybciej nauczą się jej stosowanie tym lepiej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak wybrać dobrą szczoteczkę
Nick: